Hakkımızda

Yeldemir Demir Çelik İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd.Şti 25 yılı aşan  sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren demir, çelik ve yapı malzemeleri konusunda tedarikçilik yapan  uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Profil ve hadde, alüminyum küpeşte ve aksesuarları, ferforje parçalar ve dekoratif aksesuarları, alçıpan ve sıva alçıları, ahşap ve beton plakalar ( playwood, osb, kontraplak, betopan ), yalıtım malzemeleri, trapez sac ve sandviç paneller, çit sistemleri, zemin döşeme malzemeleri, hırdavat ve boya gibi malzemeler başta olmak üzere geniş ürün yelpazesini kapsayan yapı malzemelerinin tedariği, işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz; malzeme tedarik sürecinde, ölçüm, projelendirme, tespit ve müşterinin talep etmesi durumunda imalat ve montaj  işlerini de kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede demir, çelik ve yapı malzemeleri sektöründe tanınmış ve bu ilke den asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat ve güler yüz olmuştur.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Yeldemir, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İhsan PARÇALI
Yeldemir Demir Çelik İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd.Şti

 

 

Share Button