Alüminyum

Küpeşte Nedir ?

Teraslara, merdivenlere, balkonlara,  ve yapıların düşmeye karşı emniyet gerektiren bölümlerine, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Malzeme olarak Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir.

Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, malzeme olarak alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik malzemeden de olabilir.
Diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak Alüminyum küpeşte demontajdır. Yani profilleri parça bir şekildedir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur.

Alüminyum küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.

Alüminyum Korkuluğun Avantajları

1. Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttırır.
2. Malzemelerin temizlik dışında hiçbir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlaması gibi üstün özellikleri sayesinde bugün modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve vazgeçilmezi haline gelmiştir.
3. Paslanma oluşturmaz ve korozyona dayanıklıdır.
4. Sağlam ve hafif olması ile yapılarınızın değerini arttırır.
5. Her yapının atmosferine göre uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitliliği sağlar. İstediğiniz şekillerde uygulatabilirsiniz.
6. Hem iç, hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yapılara aşrı yük yüklemez.
7. Geri dönüşüm özelliliği ile doğayla dosttur.

– Alüminyum Küpeşte Yuvarlak

– Alüminyum Küpeşte Kare

– Mafsallar

– Flanşlar

– Bilezik & Dirsek

– Topuz & Bağlantı

– Kapak & Cam Tutucular

– Ankaraj & Çamaşırlık

 

aluminyum-kupeste              alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları            alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları alüminyum küpeşte aksesuarları

Share Button